Dimenze

Dimenze

DIMENZE projekce s beseda

Představujeme vám „Film“ – nejen obyčejný film, ale mistrovské dílo, které se rodilo celých 10 let. Tento celovečerní film je výsledkem výjimečného a náročného vývoje, který probíhal za aktivní pomoci diváků. Jednu z vedlejších rolí ztvárnil oscarový herec Brendan Fraser, který svým výkonem film důstojně reprezentuje. Tento film však není jen dalším fiktivním příběhem. Je inspirován skutečně prožitou událostí klinické smrti, jež přináší realistický a hluboký emocionální zážitek.

Františkovi se v současném životě ve vztahu s jeho ženou Martinou nedaří. Po nečekané zástavě srdce se František dostane do jinosvětí. Při putování kulisami k poslednímu soudu se pro něj rozehrají symbolické vhledy do alternativních životů. Pochopí, co má ve svém životě změnit?

Film je zpracován na motivy knižních bestsellerů Za oponou noci a Krušnohorské proroctví. Od tvůrce úspěšných dokumentů Vše o životě po životě.

Film podle skutečně prožité události

93 min. + beseda s tvůrci 45 min.

CZ, USA, SK
Režie a scénář: Dalibor Stach
Kamera: Karel Fairaisl, Martin Šácha, Vladimir Müller
Hudba: Matt Gates
Hrají: Brendan Fraser, Marcia Cross, Bolek Polívka, Dawn Olivieri, Dominika Morávková-Zeleníková, Petra Bučková, David Novotný, Michal Novotný, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Chantal Poullain, Richard Genzer, Michal Suchánek, Bohumil Klepl, Massimo Dobrovic, Martin Zbrožek, Gabriela Filippi, Dalibor Stach, Dalibor Stach jun., Martina Vážanová, Rachael Stachová

Na akci bude možné zakoupit knihy Dalibora Stacha a DVD.

Vstupenku registrujeme na list elektronických objednávek.
V kině si před projekcí vyzvednete vstupenku u režiséra.
Prvních 100 předplatitelů ve vybraném kině získá knihu Myšlenky světla. Kniha bude též k vyzvednutí u režiséra.
Platí pouze pro elektronické objednávky přes náš systém.

2D
DOLBY DIGITAL 7.1
Žánr

Český, Drama, Sci-Fi

Délka

93 min.

Rok výroby

2022

Režisér

Dalibor Stach

Účinkují

Brendan Fraser, Marcia Cross, Bolek Polívka, Dawn Olivieri, Dominika Morávková-Zeleníková, Petra Bučková, David Novotný, Michal Novotný, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Chantal Poullain, Richard Genzer, Michal Suchánek, Bohumil Klepl, Massimo Dobrovic, Martin Zbrožek, Gabriela Filippi, Dalibor Stach, Martina Vážanová, Dalibor Stach jun., Petr Stolař, Marek Koleno, Sorizzo Dekel