Fíha Tralala (nová show)

Písničková divadelní šou pro nejmenší diváky. Představení je ve slovenském jazyce a je vhodné pro děti od 2 let.

Písničková show FIHA tralala pro nejmenší diváky – NOVÁ SHOW!
Zveme vás k osobnímu setkání s vaší oblíbenou FÍHOU během velké písničkové show i ve vašem městě, kde zazní až 23 nejoblíbenějších hitů. Skřítek FIHA je zárukou toho, že z představení odcházíte naplněni radostí. Pro své fanoušky připravila FIHA tralala novou pohádkovou show! Můžete se těšit na vaše oblíbené písničky a pohádkové postavičky, které znáte z hudebních filmů BUMBARASA či Barevný svět. Nový program bude plný překvapení!

Přijďte si zazpívat a zatančit se skřítkem FIHA
Písničky jako Budík, Jdu kva kva k vám, Bum bác či Bumbarasa nemusíme fanouškům skřítka FÍHY představovat. Jak však dopadne románek mezi tatrovkou a bagrem? A zatančí Dino Discotekus na kredenci latino? Ponořte se s námi do světa skřítka FÍHY, na koncertě se budou bavit muzikanti, sportovci i biflošky – všichni budeme super kámoši a kámošky.
Rozcvička s FIHOU i oběd s Robotem
Během rozcvičky vaše nohy dělají dupi dupi a ruce ťapi ťapi. Jak to však zní, když se rozcvičuje celá hejno dětí i s rodiči v kulturním domě v nebo divadle? Zažít to můžete na vlastní kůži a přitom se dozvíte, zda pan Robot vyjedl pouze švestkový kompot a jak Myšky z knížky zvládly velký úklid.

Koncertujeme po celém Slovensku i v Česku
V desítkách měst na celém Slovensku i v Česku se můžete setkat se svou oblíbenou Fíhou, Budíkem, Dinem, Robotem, myškami i žabkami a dalšími kamarády skřítka FÍHY. Tančit, zpívat, skákat, smát se a křičet je dovoleno během celého koncertu! Dobrou náladou během koncertu se „nakazí“ všichni – i táta s maminkou.

Délka představení: 60 minut
Vhodné pro děti od 2 let, ale vítáni jsou všichni, kteří jsou na show zralí.
Hlas Budíku propůjčil herec Peter Marcin

Seznam písní: Budík, O zoubcích, Rozcvička, Ukazovačky, Tani tani, Leporelo, Jdu kva kva k vám, Letí letí, Švestková písnička, I já rád papám, Ovocný rock and roll, O autíčku, Sýry Sýry, Velký úklid, Rypadlo a Tatrovka, Louka, Bum bác, Bumbarasa, Dino Discotekus, Super kámoši, Láska.

Každý účastník akce musí mít zakoupenou platnou vstupenku bez ohledu na věk.

Nejčastější dotazy – Nové představení FÍHA tralala.
Velice se těšíme, že se o naši novou show zajímáte a že jste zvědaví, co vás čeká.

Musí mít vstupenku i dítě, které má 0,25, 1 či 2 roky?
ANO. Každá osoba i malá osůbka musí mít zakoupenou platnou vstupenku. Bohužel nemáme sponzora, který by za nás zaplatil pronájem prostor, honoráře umělců, cestovní náklady, výrobu kostýmů a kulis a dalších asi 50 výdajů.

Ale já budu mít dítě na kolenou: Přesto musí mít vstupenku, představte si 300 rodičů s dětmi na kolenou, to by bylo 600 lidí v sále. Asi byste se necítili pohodlně ani bezpečně.

Věkové omezení: Žádné! Doporučujeme pro děti od 2 let, ale vítáni jsou všichni. Zvažte, zda je vaše děťátko zralé být v uzavřeném, hlučnějším prostoru s dalšími cca 300 lidmi.

Délka představení: cca 60 minut. Máme ověřeno, že tato délka je pro dětičky v divadelním prostoru ideální.

Kolik písní bude v představení? 23 největších hitů, které jste si nejvíce přáli!

Kolik osob hraje v představení? 5 + ostatní zákulisní pracovníci.

Jaké postavičky uvidíte? FIHA Tralala, Myšky z knížky, Žabky, Budík, pan Robot, Dino Discotekus.

Bude se FÍHA fotit s dětičkami? Bude se snažit, ale pokud bude cítit byť jen náznak nemoci či zdravotního oslabení, bude se muset šetřit. Představení je náročné. Vždyť pochopíte, když uvidíte. Její prioritou je se vám celá rozdat na jevišti, podat co nejlepší výkon a potěšit vaše děti. Velmi vás prosíme, neslibujte dětem focení s Fíhou, aby nebyly zklamány!!! To by nás velmi mrzelo.

Dress code: Chceme, abyste se cítili co nejlépe. Zároveň je naší touhou učit děti, že na kulturní událost se patří slušně se obléci. Dejte se do gala na FÍHA tralala. Divák je velkou součástí představení, i na vás záleží celkový dojem z námi připravené kulturní akce.

Prosba: Nevadí nám, když si Vaše dětičky natočíte či vyfotíte. Prosíme vás, abyste nenatáčeli dlouhé pasáže z představení. Raději si nechte volné ruce na potlesk, který by nás velmi potěšil. Naši umělci v této show podají opravdu velký výkon. Potěší nás, když o nás napíšete pár milých slov na sociální sítě a doporučíte naše představení jiným rodičům.

Děkujeme velmi pěkně a těšíme se!

Písničky ve slovenštině
Více na: www.fihatralala.sk / www.instagram.com/fiha_tralala/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets!
Další info:
slevy NE, bezbariérový přístup NEUVEDENO

DIVADLO
KONCERT
Žánr

Divadlo, koncert, Show, Zábava a zážitky

Délka

60 min.

Rok výroby

2023

Země původu

Slovensko